logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peros Pembe Gül Sıvı Sabun 30 kg

Peros Pembe Gül Sıvı Sabun 30 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peros Pembe Gül Sıvı Sabun 30 kg


Peros Sıvı Sabun Pembe Gül, gülün tüm büyüsünü bünyesinde toplayarak hayatınıza gül kokusunun mucizesini katmaya geldi.
Uyan ve gülleri kokla!
Kelimenin tam anlamıyla, vazonuzda güller yerine yüzünüzde gülleri tercih etmenizi diliyoruz . Çünkü güller cilde sayısız fayda sağlayabilirler. Daha spesifik olarak, gül suyu, yapraklarda bulunan süzülmüş su ve gül yağı kombinasyonu ve gül esansiyel yağı cilde yatıştırıcı ve iltihap önleyici faydalar sağlayabilir.
Güllerin ve gül suyunun cilde getirebileceği en önemli faydalardan biri cildi arındırmasıdır. Bunun da ötesinde, güllerdeki antioksidanlar, cilde yaşlanma karşıtı faydalar sağlayabilen serbest radikalleri etkisiz hale getirmek için çalışır.
Güller tüm cilt tipleri için harika olsa da, kaşıntıyı yatıştırmaya yardımcı olabilen aşırı nemlendirici özelliklerinden dolayı özellikle kuru ciltler için harikadır. Güllerin sağladığı nemlendirme, ciltteki hidrasyonu dengelemeye yardımcı olduğu için son derece yararlı olabilir.
Güller antioksidanlarla dolu olmasının yanı sıra yaşlanan ciltlere yardımcı olabilecek A ve C vitaminleri ile de doludur. Bu vitaminler kırışıklıkların görünümünü düzeltmenin yanı sıra ciltteki yaşlılık lekelerinin görünümünü azaltmaya ve kolajen üretimine yardımcı olur.
Daha önce de belirtildiği gibi, bu romantik içeriğe sahip Peros Sıvı Sabun Pembe Gül tüm büyüsü  ile sizleri beklemekte…

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.