logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peros Matik Beyazlar ve Renkliler 9 kg

Peros Matik Beyazlar ve Renkliler 9 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peros Matik Beyazlar ve Renkliler 9 kg

Peros Matik Beyazlar ve Renkliler 9KG

Peros matik beyazlar ve renkliler ile tek yıkama çift çözüm! Beyazları ve renklileri ayrı ayrı yıkamanıza gerek yok! İkisini hiçbir zarar görmeden tek deterjan ile aynı anda yıkayabilirsiniz! Peros özel geliştirilmiş temizlik formülü ile renkliler ve beyazlılar bir kerede tertemiz oluyor.

Beyaz ve renkliler için matik deterjan kullanıcılara pratik temizlik çözümleri sağlıyor! Hem beyaz hem renkli çamaşırlarda kirler derinlemesine temizleniyor. Renkli giysileriniz ise renklerini koruyor. Yıpratmadan iki türdeki çamaşırlarınızı tek yıkamada temizleyerek birçok avantaj da elde ediyorsunuz.

Su, deterjan ve zaman tasarrufu sağlayan bu ürün nedeniyle gereksiz masraflara da son verebilirsiniz. İdeal temizlik, etkili sonuçlar sunan matik beyaz ve renkliler için çamaşır deterjanı 9 KG olarak piyasaya sunulmuştur.

Aktif enzim gücü, hoş parfüm kokusu ile hem renklileriniz hem beyazlarınızı aynı anda tertemiz yapan bu ürün güçlü bir temizlik teknolojisi sunar. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.