logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peros Jel Bulaşık Deterjanı Sıvı 9 kg

Peros Jel Bulaşık Deterjanı Sıvı 9 kgAdet Fiyatı : 378,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peros Jel Bulaşık Deterjanı Sıvı 9 kg

Peros Bulaşık Deterjanı Jel Kova 9 Kg

Peros Bulaşık Deterjanı Jel Kova 9 Kg ile bulaşıklarınızı hızlıca temizleyebilir ve kalan zamanınızın tadını çıkarabilirsiniz. Bulaşıklarınızın üzerinde kir ve yemek artığı bırakmadan yeniymiş gibi temizleyerek, bir sonraki yemeğinizde parlayan tabak ve bardaklarla yemek yeme zevkini yaşayabilirsiniz.

Jel yapısı ile 1 çay kaşığı kullanarak yanmış ve kurumuş yağları çözüp, bulaşıklarınızı temiz hale getirebilirsiniz. Peros Bulaşık Deterjanı Jel Kova bulaşıklarınıza zarar vermeden kirleri çözer ve bu sayede hem temizliğinizi yapmış olursunuz hem de bulaşıklarını yıkamış olursunuz.

Mis gibi limon kokusunu hissederek, temizliğin o hoş kokusunu duyabilirsiniz. Misafirlerinize daha temiz ve hoş kokulu yemek takımlarınız ile servis yaparak onları da etkileyebilirsiniz.

Aynı zamanda bulaşık temizliği aileniz için de çok önemlidir. Peros sayesinde bulaşıklarınız sağlıklı şekilde temizlenmiş olur ve tertemiz bir yemek deneyimi ile ailenizle mutlu vakit geçirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.