logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peros Elma Bulaşık Deterjanı Sıvı 750 g

Peros Elma Bulaşık Deterjanı Sıvı 750 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peros Elma Bulaşık Deterjanı Sıvı 750 g

Peros Bulaşık Deterjanı Elma 750 GR

Peros Bulaşık Deterjanı Elma kutularında 750 gramlık bulaşık deterjanı yer alıyor. Doğal elma kokusu ile içinizi ferahlatabilecek etkiye sahip olan Peros bulaşık deterjanları ekstra parlaklık sağlıyor. En zorlayıcı yağ lekelerini tek bir yıkamada çıkartabilen Peros bulaşık deterjanı mutfağınızda hijyen sağlar.

Elma aroması ile ferah bir koku veren Peros bulaşık deterjanı zorlu yemek artıklarını çıkartabilmenizi sağlar. Zor lekeler ile baş etmek istiyorsanız yemek atığı olan bulaşıklarınızı önceden sıcak suda kısa bir süre bekletebilirsiniz. Bekletme işleminin ardından Peros bulaşık deterjanı ile bulaşıklarınızı yıkayarak pırıl pırıl olmasını sağlayabilirsiniz.

Bulaşık deterjanı kategorimizde yer alan Peros bulaşık deterjanı siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.