logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peros Bahar Ferah Çamaşır Suyu Ultra 750 ml

Peros Bahar Ferah Çamaşır Suyu Ultra 750 ml


4 Adet üzeri 32,95 TL

Adet Fiyatı : 33,95 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 527,20 TL
Birim Fiyat: 32,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peros Bahar Ferah Çamaşır Suyu Ultra 750 ml

Peros Ultra Çamaşır Suyu Bahar Ferahlık 750 GR

Özel formülü sayesinde mekanlarınızda uyguladığınız tüm yüzeylerde ferahlık ve hijyen etkisi sağlayabilen Peros Ultra Çamaşır Suyu genel temizlik için ideal bir çamaşır suyudur. Yoğun kıvamı sayesinde tüm yüzeylere kolaylıkla tutunabilen Peros Ultra ÇamaPeros Ultra Çamaşır Suyu Bahar Ferahlığı 750 Grşır Suyu uzun süre boyunca etkisini korur.

Hijyenik bir ferahlık elde ePeros Ultra Çamaşır Suyu Hijyenik Ferahlık 810 Grdebileceğiniz Peros çamaşır suları sayesinde mekanlarınızdaki kötü kokuları da engelleyebilirsiniz. Çamaşır sularınızı kullanırken eldiven kullanırsanız daha güvenilir bir kullanım imkanı da elde edebilirsiniz.

810 gramlık Peros Ultra Çamaşır Suyu, Bizim Toptan internet mağazamızın çamaşır suyu kategorisinde sizleri bekliyor. Mekanlarınızın hijyenik ve ferah bir hale gelmesi için siparişlerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.