logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Patos Acı Baharat Aile Boy 18 g 90'lı

Patos Acı Baharat Aile Boy 18 g 90'lıKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Patos Acı Baharat Aile Boy 18 g 90'lı

Patos Baharat Aile Boy

Mısır cipsinden haz duyanlar farklı baharatlara göz yumabilir. Örneğin Patos baharat aile boy 20 gr olarak hazırlanmış ve cips tutkunlarının beğenisini sunulmuştur. Adı üstünde mısır cipsinin baharat ile o muazzam birleşimine şahitlik etmeniz sağlanmıştır. 

Lezzetli bir atıştırmalık olan Patos baharat yeşil paketi ile karşınızda. Aile boy olarak tasarlanmış ve gramajı daha yüksek tutulmuştur. Paket büyük ve içerisinde ki cips sayısı da fazladır. Sık sık tüketenler bu yönde tercihte bulunarak avantajlı hale gelecektir. 

Küçük gramajlardan sık sık almak yerine aile boy tercihinde bulunmanız daha doğru olacaktır. Sürekli temin etmek sıkıcı gelebilir. Bunun yerine aile boy imkanları göz önünde bulundurulabilir. 

Mısır cipsi sade ve baharatlı alternatifleri ile sergilenir. Herkes kendi damak tadına göre aralarından tercihte bulunabilir. Örneğin baharatlı olanlar daha keskin bir tada sahiptir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.