logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex Quıck Temizlik Seti Adet

Parex Quıck Temizlik Seti AdetAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Quıck Temizlik Seti Adet

Parex Quick Temizlik Seti

Parex Quick temizlik seti ürününde 1 adet kova, 1 tane teleskopik sap ve mikrofiber mop bulunmaktadır. Her tür yüzey için uygun bir üründür. Kullanıcılara kolaylık sağlayan ekstra özellikleri bulunur. 3’lü temizlik seti ile rahat biçimde temizliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mikrofiber döner başlık yüzeylerin temizliğinin daha derinlemesine yapılabilmesini sağlar. Her yöne hareket kabiliyeti vardır; normal vilada tarzına göre daha iyi sonuçlar alınabilir. Rahat bir şekilde dönebilmektedir; bu yüzden zor yüzeyler ve alanlar için de tercih edebilirsiniz.

Koltukların altları, dip köşe yerler temizlik bakımından daha çok zorluk çıkartırlar. Mikrofiber mop ile buraları iyi biçimde temizlemeniz mümkündür. Pratik olarak kullanılabilen bir üründür. Kolay kullanımlı bir temizlik seti olan bu ürünü Bizim Toptan sitemizden temin edebilirsiniz.

Parex Quick temizlik seti, Parex markasının sıkça tercih edilen temizlik setlerinden bir tanesidir. Sitemiz üzerinden dilediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek hızlıca online siparişinizi oluşturabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine 7/24 kargo hizmetimiz mevcuttur. Siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede paketiniz adresinize ya da istediğiniz yere teslim edilecektir. Bizim Toptan'da yıl boyu devam eden kampanyalarla  alışverişlerinizde ekstra kazanç elde etmeniz mümkündür. Parex marka temizlik seti çeşitlerine en uygun fiyatlarla Bizim Toptan Market online alışveriş kanallarından ulaşabilir, hızlıca alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.