logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex Pişirme Kağıdı 8 Metre

Parex Pişirme Kağıdı 8 MetreAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Pişirme Kağıdı 8 Metre

Parex Pişirme Kağıdı 8 Mt

Fırın tepsinizi yağmalaya gerek kalmadan kullanmanızı sağlayan Parex Pişirme Kağıdı hamur işlerinin ve farklı yemeklerin tepsiye yapışmadan pişmesi için ideal bir üründür. Mikrodalga fırında da kullanıma uygun olan ürün fırın camları ve cam tepsilerde de kullanılabilir.

Parex Pişirme Kağıdı rulo formunda sarılmıştır. Yüksek ısıya karşı dayanıklı olan ürün 220 derece sıcaklığa kadar yanmaz. Gıda ile uyumlu olan malzemelerden üretilmiş olan pişirme kağıdı el değmeden sarılmakta ve paketlenmektedir. Hayvansal ya da bitkisel yağ içermediği için güvenle kullanabilirsiniz.

Pişirme kağıdı 8 metre uzunluğunda. İhtiyaç duyduğunuz miktarı keserek kullanabilirsiniz. Bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının pişirme araçları kategorisinde yer alıyor. Sadece bir tıkla ürünün adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.