logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex Extra Power Temizlik Seti Adet
  • resm Parex Extra Power Temizlik Seti Adet

Parex Extra Power Temizlik Seti Adet


3 Adet üzeri 379,96 TL

Adet Fiyatı : 399,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Extra Power Temizlik Seti Adet

Parex Power Extra Temizlik Seti

Parex power extra temizlik seti leke bırakmayışıyla favori temizlik ürünleri arasına girer. Evlerin temizlik konusunda öncüsüdür. Pratik ve hafif oluşuyla kolay kullanımlıdır. Parex power extra temizlik seti ergonomik ve estetiktir. Oldukça dayanıklı olan bu ürün evlerde, iş yerlerinde ve kullanıma uygun her alanda severek kullanılır. 

Parex power extra temizlik seti zemini çizmeyen özelliklere sahip temizleme ürünüdür. Sıkma aparatı kuvvetlidir ve sıkma aparatı sayesinde zeminde daha kolay kuruluk sağlar. Zeminde pürüzsüz temizliğe sahip olmanın en kolay yoludur. Yerlerde ufacık toz parçası bırakmama özelliğiyle kalpleri fetheder. 

Mat desene sahiptir ve inovatiftir. Fazla yer kaplamaz ve kolaylıkla kullanılabilen bir temizlik ürünüdür. Hijyenik kullanıma özel yapılmıştır. Bir kere bu ürünü kullananlar alışırlar ve hep bu ürünü isterler. 

Püskülleri sayesinde kolaylıkla alınması zor kir ve tozlara ulaşılabilir. Alışanların elleri hep bu temizlik ürününe gider.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.