logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex Endüstriyel Temizlik Bezi 10+10'lu

Parex Endüstriyel Temizlik Bezi 10+10'luAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Endüstriyel Temizlik Bezi 10+10'lu

Parex Endüstriyel Temizlik Bezi 10+10’lu

Zorlu yüzeylerin fedaisi endüstriyel temizlik bezi, ıslak veya kuru şekilde her yüzeyde rahatlıkla kullanıma uygundur. 

Endüstriyel temizlik bezleri özellikle ayna, cam, televizyon veya bilgisayar ekranı gibi kiri tutan yüzeylerde toz ve tüy bırakmayan yapısı ile bilinir. Daha çok iş yerlerinde ve ofislerde tercih edilse de hemen her alanda temizlik için elverişlidir.

Endüstriyel temizlik bezinin yağı, kiri, toz tanelerini emme gücü yüksektir. Sert ve oldukça dayanıklı bir bez çeşididir. Bu özelliği ile tüm yüzeylerde etkili bir sonuç verir. Dokunduğu hiçbir yüzeyde çizik veya çöküntü gibi izler bırakmaz. Dilendiğinde deterjan, sabun gibi hijyen ürünleri ile beraber kullanmak da mümkündür; herhangi olumsuz bir etkisi olmaz. Yıkayıp temizledikten sonra birden çok kez kullanılabilir. Sıkması kolaydır. Uzun ömürlüdür.

Geniş çapta pek çok alanda tercih edilen endüstriyel temizlik bezlerinden Parex Endüstriyel Temzilik Bezi 10+10’lu paketleri deneyebilirsiniz.  

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.