logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex Alüminyum Folyo 15 Metre

Parex Alüminyum Folyo 15 MetreAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Alüminyum Folyo 15 Metre

Parex Alüminyum Folyo 15 M

Gıdaların korunması, saklanması ya da ısısını daha uzun süre muhafaza etmesi için üretilmiş olan Parex Alüminyum Folyo her mutfakta bulunması gereken ürünler arasında yer alıyor. Folyo gıdalarda terleme denilen nem kaybına sebep olmaz. Çünkü gıdanın hava almasını önlemez. Bu sayede daha uzun süre taze kalmalarına da yardımcı olur.

Parex Alüminyum Folyo rulo formunda sarılmış durumda. Yiyeceklerin kokusunun birbirine karışmasını önlemek amaçlı da kullanılan ürün bakteri oluşumuna neden olan dış etmenlerden tüm gıdalarınızı korur.

Alüminyum folyo 15 metre uzunluğunda. İhtiyaç duyduğunuz miktarda koparabilir ve kullanabilirsiniz. Bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının pişirme araçları kategorisinde bulunuyor. Bu kategoride mutfaktaki işinizi kolaylaştıracak onlarca farklı ürün bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.