logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Papia Tuvalet Kağıdı 16'lı

Papia Tuvalet Kağıdı 16'lıAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Papia Tuvalet Kağıdı 16'lı

Papia 3 Katlı Tuvalet Kağıdı 16 lı

Papia 3 Katlı Tuvalet Kağıdı 16 lı ile hem oldukça uygun fiyatlı hem de kaliteli bir seçim yapabilirsiniz. Ürünün üretim aşaması içerisinde sadece dermatolojik olarak test edilmiş ve onay almış seçenekler kullanılmaktadır. Üretim aşamasından paketlemeye kadar tüm detaylarda hem doğa hem de insan sağlığı birinci önceliktir.

Tuvalet kağıdı kullanımı sırasında 3 katlı olan bu ürünün tercih edilmesi elde edilecek olan verimliliği maksimum seviyeye çıkarıyor. Bu şekilde tuvalet kağıdının daha az kullanılması mümkün kılınıyor.

Papia ürünlerde gerekli olan kalite kontrollerini tamamlamadan hiçbir ürünü satışa çıkarmamaktadır. Bu nedenle cilt ile temasında dermatolojik olarak herhangi bir sorun çıkmayacağından da emin olabilirsiniz. Hem sağlık konusunda hem de ekonomik bağlamda tam donanımlı bir yapı söz konusudur.

Yumuşacık dokusu ile tuvalet kağıdı dendiği zaman akla ilk gelen bu seçenek uygun fiyatı ile uzun vadede tasarruf etmenize dahi katkı sağlayacaktır!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.