logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pantene Kepeğe Karşı Etkili Şampuan 500 ml

Pantene Kepeğe Karşı Etkili Şampuan 500 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pantene Kepeğe Karşı Etkili Şampuan 500 ml

Pantene Kepek Karşıtı Etkili Şampuan

Hem kadınların hem de erkeklerin en yaygın saç problemlerinin başında kepek geliyor. Kepeği önlemeye yönelik olarak geliştirilmiş bir şampuanı tercih ederek bu sorunla mücadele edebilirsiniz. Seçenekleriniz arasında Pantene Kepek Karşıtı Etkili Şampuan da bulunuyor.

Pantene Kepek Karşıtı Etkili Şampuan kepek oluşumuna neden olan aşırı yağlı saç derisi ya da cilt kuruluğu gibi problemleri ortadan kaldırabilecek bir formülle üretildi. Bu sayede kepek problemini kaynağına inerek çözebiliyor.

Pet ambalaj içerisinde şampuan bulunuyor. Tercihinizi bu üründen yana kullanmak isterseniz ürün Bizim Toptan internet mağazasının şampuan kategorisi içerisinden temin edilebilir. Kişisel bakımınıza dair ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin kapınıza kadar gelmesi için Bizim Toptan internet mağazasını tercih edin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.