logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Panery Kurabiye Tatlı 300 g

Panery Kurabiye Tatlı 300 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Panery Kurabiye Tatlı 300 g

Bagetürk Kurabiye Tatlı

Tatlı kurabiye; hem günlük hayatta, hem çay saatlerinde, hem ofiste atıştırmalık olarak tükettiğimiz, bazen de misafirlerimize ikram ettiğimiz en kurtarıcı atıştırmalıklardan biri. 

Aniden çıkıp gelen sürpriz misafire ne ikram etsem diye düşünüyorsanız, birden gelen o açlık haline ne iyi gelir diyorsanız Bagetürk Kurabiye Tatlı tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Ya da altın gününde ne yapsam karmaşasında iseniz, yaklaşan doğum gününde aperatif olarak ne ikram edebilirim diyorsanız, cevabınız Bagetürk Tatlı Kurabiye olabilir.

Bagetürk Tatlı Kurabiye; un, şeker ve diğer malzemelerhijyenik koşullarda bir araya getirilerek fabrika koşullarında üretilmiş, el değmeden paketlenmiş bir şekilde, güvenli koşullarda tüketiciye sunulmaktadır. 

Ambalajı açıldıktan sonra serin ve kuru yerde muhafaza edilerek, daha sonra da ilk günkü tazeliğinde tüketilebilir. Çayın kahvenin yanına en çok yakışanlardan biri şüphesiz Bagetürk Tatlı Kurabiye olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.