logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Palmolive Feel The Massage.Duş Jeli 500 ml

Palmolive Feel The Massage.Duş Jeli 500 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Palmolive Feel The Massage.Duş Jeli 500 ml

Palmolive Aroma Sensations Feel The Massage Duş Jeli

Palmolive Aroma Sensations Feel The Massage Duş Jeli ferahlığı teninde hissetmek isteyen kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu ürün ile duş almanızın hemen akabinde vücutta bıraktığı yumuşacık hissiyat gün boyu keyifli kalmanızı sağlayacak.

Palmolive duş jeli kokusu ile büyüleyen ve rahatlatan bir yapıya sahip. Bu şekilde Palmolive dünyasına siz de adım atabilir ve duş saatlerinin sizin için çok daha keyifli bir hale gelmesini mümkün kılabilirsiniz. Mis gibi kokusu ve içerisinde yer alan temizleyici partiküller ile arınma hissiyatını tam manası ile elde etme imkanını yakalayabilirsiniz.

Feel the Massage ürünü kapsamında kişilerin elde edecekleri hissiyatın aynı zamanda peeling etkisinin de olması memnun ediyor. Bu şekilde vücudun ölü hücrelerden ve dokulardan arınması için bir fırsat sunulmaktadır.

büyüklüğünde olan bu ürün çok az kullanıldığında dahi vücudu temizleme performansında bir düşüş bulunmuyor! Tek bir şişe bile banyonuzda tasarruflu şekilde uzun süre yerini alacaktır!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.