logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Palette Deluxe Dp2 Lıve U71 Fro

Palette Deluxe Dp2 Lıve U71 FroAdet Fiyatı : 99,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Palette Deluxe Dp2 Lıve U71 Fro


Farklı bir tarza ve görünüme sahip olmak isteyenler için Palette Deluxe Dp2 Live U71 Buzul Grisi buzul grisi rengini sizlere sunmaktadır. Buzul grisi rengi ile farklı bir görünüme sahip olmanın yanında saçlarınız tüm dikkatleri üzerine çekecektir.
Son yıllarda standart saç renkleri yerine, farklı saç renkleri oldukça dikkat çekmektedir. Herkesten farklı bir renge sahip olmak için buzul grisi rengini tercih edebilirsiniz. Bu renk ile kendinize yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Palette Deluxe saçlarını evde boyamak isteyenler için, kolay bir uygulamaya sahip olan şişeyi sunmaktadır. Paketin içerisinde bulunan iki minik tüpün karıştırılması ile boyanız hazır bile hale gelecektir. Bu sayede kolayca saçlarınızı boyayabilir ve buzul grisi rengine ulaşabilirsiniz. Bunun yanında paketin içerisinde bulunan saç bakım maskesi de bulunmaktadır. Bu maske ile de saçlarınızı boyadan sonra dinlendirebilir ve canlılık kazandırabilirsiniz.
Palette Deluxe Dp2 Live U71 Buzul Grisi serisi ile hayallerinizdeki saç rengine sahip olabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.