logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Palette Deluxe 7-0 Kumral Adet

Palette Deluxe 7-0 Kumral AdetAdet Fiyatı : 162,46 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 959,70 TL
Birim Fiyat: 159,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Palette Deluxe 7-0 Kumral Adet

Palette Deluxe 7-0 Kumral

Palette deluxe 7-0 kumral saçlara kısa sürede renk veren ürünlerden bir tanesidir. Saç rengini değiştirmek ve daha dikkat çekici bir görünüme kavuşmak isteyen kadınlar tarafından tercih edilebilir. Paketi pratik kullanımlı olduğu gibi kısa sürede sonuç verir.

7-0 kumral rengine sahip olan ürünün kullanım talimatlarına dikkat edilmesi durumunda sorun yaşanmaz. Paketin içerisinde eldivenleri, boya solisyonu ve saç bakımı yapan krem yer alır. Yoğun renk pigmentasyonu sayesinde hızlı şekilde istediğiniz renge ulaşmanıza zemin hazırlar.

6 haftaya kadar kalıcı renk garantisi sunan ürün, saçlara zarar vermez ve özel kremi sayesinde besler. Aynı zamanda parlaklık etkisi sayesinde saçlara bakım yapar. Palette deluxe yağ bakımlı boya olarak karşımıza çıkar. Beyazların en hızlı ve pratik şekilde kapatılmasına yardımcı olur.

Ürünü sipariş vermeniz durumunda, en kısa sürede belirttiğiniz adrese teslim edilir. Kargo ya da paketleme sürecinde her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutulur. Satın aldığınız parçalar hasar görmeden pratik ve hızlı şekilde tarafınıza ulaştırılır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.