logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Palette Deluxe 3-65 Çikolata Kahve Adet

Palette Deluxe 3-65 Çikolata Kahve AdetAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Palette Deluxe 3-65 Çikolata Kahve Adet

Palette Deluxe 3-65 Çikolata Kahve

Sıcacık, iç ısıtan, yüz güldüren bir saç rengine hazır mısınız? Çikolata kahve rengine sahip saçlar ile havalı bir görünüş elde etmek artık çok kolay! Palette deluxe sayesinde saçlarınızı istediğiniz o çikolatamsı kıvama kolayca ulaştıracaksınız.

Saç boyamak artık kadınlar için bir zulüm değil. Tek yapmanız gerek kutuyu açmak, içindekileri karıştırmak ve saçınıza uygulamak. 40 dakika gibi kısa bir sürede mükemmel parlaklıkta saçlara ulaşmak istemez misiniz?

Hem yaz aylarında hem de kış aylarında rahat bir şekilde kullanabileceğiniz çikolata kahve, özellikle de açık tenli kadınlar için ideal. Parlak, canlı ve heyecan verici saçlara sahip olmak için tek yapmanız gereken Palette deluxe 3-65 çikolata kahve saç boyasını tercih etmek olacak.

Uzun süreli bir etki için ideal bir ürün. Özellikle de beyazları yoğun olan hanımlar, artık yaşınızı saçınızdan anlamaları imkansız. Tek kat boyada kendi saç renginizmiş gibi rahat ve özgüvenli bir duruşa sahip olmak istemez misiniz? Yoğun renk, sağlıklı saçlar, havalı bir tarz…

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.