logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pakmaya Şekersiz Sıvı Krem Şanti 1 L

Pakmaya Şekersiz Sıvı Krem Şanti 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pakmaya Şekersiz Sıvı Krem Şanti 1 L

Pakmaya Şekersiz Sıvı Krem Şanti 1 Lt

Bugün ne yemek yapmak istersiniz? Pasta mı, makarna mı? Yoksa canınız et mi yemek istiyor? Canınız ne yemek isterse istesin, Pakmaya Şekersiz Sıvı Krem Şanti 1 Lt sizin yanınızda. 

İçine girdiği her yemeği nefis bir hale getiren Pakmaya Şekersiz Sıvı Krem Şanti, şekersiz olmamakla yetinmiyor, üstüne üstlük bir de içinde yapay hiçbir şey barındırmıyor. Tamamen bitkisel bir ürün.

Pakmaya Şekersiz Sıvı Krem Şanti, hem kolay sürülebilir hem de çok güzel kabarır. Sadece yemeklerde değil, soslarda da kullanılır. 

Eğer bir kere bir yemeğinizde ya da bir sosunuzda Pakmaya Şekersiz Sıvı Krem Şanti kullanırsanız, onu bir daha mutfağınızdan hiç eksik etmeyeceksiniz. Mutfağınızda bulunduğu sürece kendinizi ve yemeklerinizi her zaman güvende hissedeceksiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.