logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Öznurullah Yumurta Beyaz S 30'lu

Öznurullah Yumurta Beyaz S 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Öznurullah Yumurta Beyaz S 30'lu


Öznurullah Yumurta beyaz   paketi ile raflarda yerini aldı. Yumurta, evde yaptığımız her tarifte kullandığımız bir malzemedir. Aynı zamanda yaptığımız kahvaltıların da vazgeçilmezidir. Yediğimiz her şeyde kullandığımız için yumurtanın kaliteli olması da bizler için oldukça önemlidir. Çocuklarımıza, sevdiklerimize en kaliteli yemekleri yedirebilmek için seçtiğimiz her şeyin kalitesine dikkat ederiz. Bu sebeple Öznurullah yumurta tercih etmek sağlıklı ve güvenilir bir tercih olacaktır.
Öznurullah Yumurta Beyaz   kahvaltılarda severek yediğimiz damaklarda eşsiz bir tad bırakan yumurtadır. Gezen tavuklar doğal besinlerle beslendiği için sizler de doğal yumurtalar yemiş olacaksınız. Bu sebeple Öznurullah yumurtaları hem güvenilir hem de doğal ürünlerle buluşmanızı sağlayacaktır!
Yapay ve kimyasal beslenen tavukların yumurtaları son zamanlarda bilinçsizce tercih edilerek kişilerin sağlıksız beslenmesine yol açmaktadır. Öznurullah yumurta tercih ederek sağlıklı ve güvenilir yumurta tercih etmiş olursunuz.
Sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsediğimiz için ambalajlanma ve sofranıza gelişine kadar her aşamada çalışanlarımıza hijyenik ortamlar sunmaktayız.
Sizler de yumurtalarımızı  tercih ederek doğru bir adım atmış olacaksınız!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.