logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Özçelik Yumurta L 30'lu

Özçelik Yumurta L 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Özçelik Yumurta L 30'lu

Özçelik Yumurta ’

Yumurta mutlaka her bireyin her gün bir tane tüketmesi gereken gıdalardan birisi. Vücudumuz için oldukça sağlıklı olmakla beraber aynı zamanda günün ilk öğününde de tüketildiğinde neredeyse bütün gün tok tutmakta. Bu sebeple yetişkinler için de çocuklar içinde oldukça sağlıklı besinler arasında yer almaktadır yumurta.

Ancak tüketilirken ve alırken dikkat edilmesi gereken şeyler mutlaka ki vardır. Öncelikle ne kadar sağlıklı yumurtalar olduğu sonrasında ise boyutları bunları göz önünde bulundurduğunuzda tercihinize göre seçim imkanları sunulmuş oluyor sizlere ancak Özçelik yumurta 30’lu hem oldukça ekonomik hem de aklınızdaki bütün soruların cevaplarını veren bir marka olmakla beraber oldukça güvenilir bir markadır aynı zamanda.

30 lu alındığında da sizlere ekonomik açıdan yarar sağlarken mutfakta hemen hemen bir çok yemek tarifinde kullanılan yumurtayı aynı zamanda sürekli yenilemek zorunda kalmayacak ve uzun süre rahatça tüketeceksinizdir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.