logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Özçelik Yumurta L 15'li

Özçelik Yumurta L 15'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Özçelik Yumurta L 15'li

Özçelik Yumurta L 15’li

Yumurta, çocukluğumuzdan yaşlılığımıza kadar sıklıkla tükettiğimiz ve faydalarından yararlandığımız bir besin. İçerdiği yüksek protein ile çocukların gelişimine fayda sağlayan yumurta, yetişkinlerin de sağlığını korumasına yardımcı oluyor. 

Kırıkkale’de bulunan Özçelik firması size sağlıklı ve taze yumurtalar ulaştırabilmek için 1963 yılından beri hizmet vermektedir. Özçelik Yumurta kalite ve hijyen standartlarına dikkat edilerek üretilmektedir. Siz de sofralarınıza sağlıklı bir yumurta lezzeti taşımak için Özçelik Yumurta tercih edebilirsiniz. 

Tek başına veya birçok yemek içerisinde kullanabileceğiniz Özçelik Yumurta sofralarınıza en güzel lezzeti taşımak için sağlık, hijyen, güvenilirlik gibi prensipleri ön planda tutarak üretilmektedir. Sağlıklı tavuklardan sağlıklı yumurtalar elde etmek için deneyimli ekipler yüksek performans göstermektedir. 

Koli içerisinde büyük boy 15 adet yumurta bulunmaktadır. Özçelik Yumurta L 15’li ile çocuklarınıza sağlıklı kahvaltılar hazırlayabilir, sebze yemeklerinize lezzet katabilir, salata şeklinde atıştırmalıklar hazırlayabilir veya hamur işi ve tatlılarınızın kıvam alması amacı ile kullanabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.