logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Özçelik Yumurta Beyaz M 30'lu

Özçelik Yumurta Beyaz M 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Özçelik Yumurta Beyaz M 30'lu


Özçelik yumurta beyaz seçeneği ile Kahvaltıların vazgeçilmezi olmaya ve masalarda yerini almaya devam ediyor.
Kek, pasta, börek ve yaptığımız her tarifin içine koyduğumuz yumurtanın kaliteli olması elbette yaptığımız yemeklerin tadının güzel olmasını sağlayacaktır. Bu sebeple sizler de Özçelik yumurtayı tercih ederek gönül rahatlığıyla çocuklarınıza yedirebilirsiniz. Evlerde kaldığımız dönemlerde mutfakta bir şeyler yapmak herkesin hoşuna gitmektedir. Her tarifin içine konulan yumurtanın ya da yapılan kahvaltılarda baş köşede yerini alan yumurtanın kalitesi önem arz etmektedir.
Özçelik Yumurta Beyaz seçeneği ile ekonomik bir fiyata yüksek kalite sağlamaktadır.
Yaptığınız, yediğiniz yemekler için düşünmenize gerek yok, özçelik sizler için en kaliteli yumurtalar ile sevdiklerinizin ağzına layık yemekler yapmanızı sağlayacak.
1963’lü yıllardan bugünlere kadar gelip sizler ve sevdikleriniz için en kaliteli ve organik yumurtalı sizler için üretmektedir. Uzun yıllardır süregelen kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti bugünlere kadar gelmelerindeki en önemli faktördür.
Doğal ve güvenilir yumurtaların adresi için sizler için hizmetteyiz. Sizler de hemen yumurtalarımızı deneyerek kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.