logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Oruçoğlu Ayçiçek Yağı 5 L

Oruçoğlu Ayçiçek Yağı 5 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Oruçoğlu Ayçiçek Yağı 5 L


Oruçoğlu Ayçiçek Yağı, mutfakta eşsiz lezzeti ve çok çeşitli kullanım alanlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Son derece farklı içeriklere sahip olan ürün sayesinde, yemeklerin daha lezzetli olmadı sağlanabilir. Bu sayede birçok ihtiyacınızın da ortadan kalkması desteklenecektir.
Ayçiçek Yağının Kullanım Alanları
Birçok yemek türü içerisinde bulunan ve oldukça kullanışlı olan bu tür yapılar, uzun soluklu fayda sağlar. Teneke yapısı ve farklı lezzetleriyle koş aylarında evlere şenlik katar. Farklı yemek içerikleri sayesinde insanlara çok çeşitli fırsatlar sunar. İdeal boyutlara sahiptir ve birkaç hafta işinize yarar. Ayçiçeğin toplanması ve daha donra yağının alınmasıyla hazırlanmıştır.
Tasarımı ve içerisinde bulunan katkılarla birlikte birçok farklı mutfak çeşidi içerisinde ayçiçek yağları önemli bir detaydır. Oruçoğlu Ayçiçrk Yağı, bu süreç içerisinde çeşitli avantajlar sağlayan önemli bir lezzettir. Yemeklerin çok daha güzel olmasını ve mis kokusunu destekler. Farklı çeşitlerde rahatlıkla kullanılabilir ve lezzet açısından oldukça iyi bir yapıya sahiptir. Rahatça kullanılacak olan yağlar, özellikle kızartmalarda, sıklıkla tercih edilen bir üeün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.