logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Oruçoğlu Ayçiçek Yağı 2 L

Oruçoğlu Ayçiçek Yağı 2 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Oruçoğlu Ayçiçek Yağı 2 L


Oruçoğlu Ayçiçek Yağı içeriğinde bol miktarda tekli ve çoklu doymamış yağ, A, E, K vitaminleri ve protein barındırır. Oldukça sağlıklı ve hafif bir yağdır. Bu yüzden yemeklerinizde, salatalarınızda ve kızartmalarınızda güvenle tercih edebilirsiniz.
Oruçoğlu Ayçiçek Yağı Özellikleri
Oruçoğlu Ayçiçek Yağı sağlık açısından da oldukça faydalıdır. Ambalajı kalitelidir ve özenle paketlenmiştir. Bu yüzden son kullanma tarihi boyunca nemsiz bir ortamda, ağzı kapalı kalacak şekilde rahatlıkla muhafaza edilebilir. Oruçoğlu Ayçiçek yağı hijyen standartları çerçevesinde güvenle üretilir ve tüketici ile buluşmaya hazır hale gelir.
Oruçoğlu Ayçiçek Yağı oldukça sağlıklı ve hafiftir. Yemeklere de ayrı bir lezzet katacaktır. Özellikle kızartmalarda kullanılırken sebzelerin yıkandıktan sonra kuru peçete ile kurutulması önerilir. Islak ıslak yağa atılırsa yağ etrafa sıçrayabilir. Oruçoğlu Ayçiçek Yağı altın sarısı rengi ile kalitesini ortaya koyar. Güvenle bütün yemeklerde kullanılabilir. Şifa dağıtan besin içeriği sayesinde yemeklerinize de ayrı bir fayda katacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.