logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Oruçoğlu Ayçiçek Yağı 18 L

Oruçoğlu Ayçiçek Yağı 18 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Oruçoğlu Ayçiçek Yağı 18 L


Oruçoğlu Ayçiçek Yağı Trakya ve Marmara bölgesinde yetiştirilen Ayçiçek bitkilerinin tohumlarından üretilmektedir. Tohumlardan preslenme işlemi ile doğal olarak yağları alınır. Bu yüzden oldukça sağlıklı, kullanışlı ve hafif bir yağdır.
Oruçoğlu Ayçiçek Yağı Özellikleri
Oruçoğlu Ayçiçek Yağı içerisinde bol miktarda;

Çoklu ve tekli doymamış yağ asidi
A vitamini
Omega 6
D vitamini
E vitamini
K vitamini

Bulundurur. Günümüzde yemeklerde kullandığımız yağların %80’i bitkisel yağlardır. Oruçoğlu Ayçiçek yağı bu yüzden mutfağın olmazsa olmaz malzemelerinden biridir. Özel olarak yetiştirilir ve hijyenik bir şekilde ambalajlanır. Ambalajı oldukça kaliteli ve sağlamdır. Nemsiz ortamda, ağzı kapalı kalacak şekilde uzun süre korunabilir.
İçerisinde %15 oranında doymuş ve %85 oranında doymamış yağ bulundurur. Ayrıca yüksek protein içerir, bu yüzden yemeklere de ayrı bir fayda katacaktır. Altın sarısı rengi ve hafifliği ile yemeklerin daha lezzetli olmasını sağlayacaktır. Ayrıca cilt ve saç sağlığı içinde oldukça faydalıdır. 1 gram Ayçiçek yağı 9 kcal kaloridir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.