logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Oruçoğlu Ayçiçek Yağı 1 L

Oruçoğlu Ayçiçek Yağı 1 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Oruçoğlu Ayçiçek Yağı 1 L


Oruçoğlu Ayçiçek Yağı altın sarısı rengi ve hafifliği ile bütün yemeklere yakışmaktadır. Ayçiçek bitkisinin preslenmesi sonucunda üretilir. Ticari gıda üretiminde ve ev yemeklerinde yaygın olarak tercih edilmesinin asıl sebebi hafif olmasıdır.
Oruçoğlu Ayçiçek Yağı Özellikleri
Oruçoğlu Ayçiçek Yağı çok faydalıdır, fakat doğru yağ seçilirse. Oruçoğlu Ayçiçek yağı kalp sağlığını iyileştirir, enerjiyi arttırır, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, cilt sağlığını iyileştirir, kanseri önler, astıma karışı korur, iltihapları azaltır. Üstelik antioksidan açısından da oldukça zengindir. Bakteri ve virüsleri vücuttan uzaklaştırır, girmelerini engeller. Pandemi döneminde en çok ihtiyacımız olan şey güçlü bir bağışıklık sistemi iken buna Oruçoğlu Ayçiçek yağı ile ulaşabiliriz.
Oruçoğlu Ayçiçek Yağı sağlıklı yemekler yapmanız içinde gereklidir. Tekli doymamış yağlar kategorisine girmektedir. Bu yüzden son derece hafiftir. Hangi yemekte kullanılırsa kullanılsın rahat bir şekilde sindirilmesini sağlar. Ayrıca kabızlığı önlemeye de yardımcı olmaktadır. Ayçiçek yağı evinizde mutlaka bulundurmanız gereken, temel beslenme gıdalarından biridir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.