logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Oruçoğlu Ayçiçek Geniş Ağız Pet 5 L
  • resm Oruçoğlu Ayçiçek Geniş Ağız Pet 5 L

Oruçoğlu Ayçiçek Geniş Ağız Pet 5 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Oruçoğlu Ayçiçek Geniş Ağız Pet 5 L


Oruçoğlu Ayçiçek Pet Kavanoz altın sarısı rengi, hafif ve sağlıklı oluşu ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Bir yağ olarak kendine özgü lezzete sahiptir ve bu lezzetini yemeklere katarak belli etmektedir.
Oruçoğlu Ayçiçek Pet Kavanoz Özellikleri
Oruçoğlu Ayçiçek Pet Kavanoz diğer bitkisel yağlara nazaran daha hafif ve akıcıdır. Altın sarısı rengi gerçek Ayçiçek bitkisinden öğütülerek üretildiğini ortaya koymaktadır. Her türlü yemekte, salatalarda, tatlılarda ve kızartmalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hafif bir tada sahip olmasındaki en büyük neden Ayçiçek tohumlarından doğal olarak çıkarılıyor olmasıdır. Ayrıca içerisinde bol miktarda E vitamini barındırmaktadır.
Oruçoğlu Ayçiçek yağı bitkisel bir yağdır ve içeriğinde kolesterol bulunmamaktadır. Dolayısıyla tamamen güvenilirdir. İleriki dönemlerde yağ kullanımı yüzünden bazı hastalıklar karşılaşma ihtimalinizi yok eder. Doymuş yağ oranı düşüktür ve çoklu doymamış yağ oranı bakımından oldukça zengindir. İçerisinde E vitamini dışında bol miktarda omega 6 da bulunmaktadır. Bu da Ayçiçek yağını sağlıklı bir seçim haline getirmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.