logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Oruçlar Yumurta Beyaz L 30'lu

Oruçlar Yumurta Beyaz L 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Oruçlar Yumurta Beyaz L 30'lu


Oruçlar Yumurta Beyaz sağlıklı bir beslenmenin temelini oluşturmaktadır. Yumurta her zaman en temel gıdalardan biri olmuştur. Özellikle kahvaltılarda omlet, menemen ya da haşlanmış şekilde tüketilebilir. Bunun dışında kek gibi pek çok tatlı ve türevi yemeğin de ana malzemesidir.
Oruçlar Yumurta Beyaz Özellikleri
Oruçlar Yumurta Beyaz gezen tavuklardan toplanmaktadır. Gezen tavuklar diğerlerine nazaran daha sağlıklı ve besili olur. Dolayısıyla yumurtaları da daha lezzetli olacaktır. Besili tavuğun sadece etinin lezzetli ve bol olduğu düşünülür. Ancak yumurtası da en az eti kadar lezzetlidir. Özellikle gelişme çağındaki çocuklar mutlaka günde en az 1 kere yumurta yemelidir.
Pakette yer almaları ihtiyacınız kadarını karşılamaya yetecektir. Yumurta çok fazla kullanılır, bu yüzden fazla alıp evde bulundurmak gerekir. Büyük boy beyaz yumurta tazeliğini her zaman korumaktadır. Bunu lezzeti ile de belli etmektedir. Bazen yumurtaların bozuk çıkma ihtimali olabilir, bu durum sarısının hemen yayılmasıyla anlaşılır. Oruçlar beyaz yumurtada böyle bir durum bulunmamaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.