logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Oruçlar Yumurta Beyaz L 15'li

Oruçlar Yumurta Beyaz L 15'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Oruçlar Yumurta Beyaz L 15'li


Oruçlar Yumurta Beyaz  sağlıklı beslenmeniniz için size olanak sağlamaktadır. Yumurta büyük, küçük herkesin günde en az 1 tane tüketmesi gereken bir protein deposudur. Faydaları saymakla bitmez. Özellikle kahvaltıda mutlaka tüketilmelidir, mutfakta bulunan temel malzemelerden biridir.
Oruçlar Yumurta Beyaz Özellikleri
Oruçlar Yumurta Beyaz sağlıklı ve dinç bir güne başlamanız için tek ambalajda 15 adet doğal yumurta bulundurmaktadır. Yumurtalar büyük, beyaz ve tazedir. Lezzetleri ile paha biçilemez seviyededir. Yumurta en besleyici besinlerin başında gelir. Büyük boy olması sayesinde yumurtanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Kahvaltıda haşlayarak, omlet ya da menemen şeklinde tüketebilirsiniz. Pek çok yemek tarifinde de olmazsa olmaz malzemelerden biridir.
Hem kilo vermek hem de gününüzü zinde bir şekilde yönlendirmek için, bu tür yumurtalar önemlidir. Gezen tavuklardan toplanan taze yumurtalar ambalajında güvenle korunur. Sofranıza gelene kadar hiçbir kırılma, çatlama yaşamaz çünkü ambalajı buna izin vermeyecektir. Gezen tavuk yumurtası kendini her anlamda belli eder, yumurtanın lezzeti ve sağladığı faydaları daha fazladır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.