logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Orkide Ayçiçek Yağı 2 L

Orkide Ayçiçek Yağı 2 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Orkide Ayçiçek Yağı 2 L


Orkide Ayçiçek Yağı lezzeti ve hafifliği ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Salatalarda, kızartmalarda ve her türlü yemeğin yapımında kullandığımız sıvı yağlar mutfağımızın olmazsa olmazlarından biridir. Alışverişe çıkarken listenin başında Ayçiçek yağı gelir, çünkü her yemeğin temel malzemesi olma özelliğine sahiptir.
Orkide Ayçiçek Yağı Özellikleri
Orkide Ayçiçek Yağı hafifliği ve yemeklere kattığı lezzet ile bilinmektedir. Özellikle kızartmalar kötü yağ kullanımı ile beraber çok ağır olabilir ve kişinin midesini yakabilir. Orkide Ayçiçek yağı hiçbir şekilde mideyi yakmayacak, kişinin ağzında kötü bir yağ tadı bırakmayacaktır. Mevsiminde taze taze toplanan Ayçiçek bitkisinin tohumlarının öğütülmesi sonucunda üretilir. 2 Lt teneke ambalajda satılır.
Teneke ambalaj her zaman daha sağlıklı, ekonomik ve uzun ömürlüdür. Kişinin bütçesini sarsamayacak şekilde fiyatlandırması yapılmıştır. Ambalajın üzerinde yazan son kullanma tarihine kadar yağ tazeliğini koruyacaktır. Bu süreçte herhangi bir bozulma meydana gelmeyecektir. Fakat oda sıcaklığında, nem olmayan bir yerde ağzı kapalı olacak şekilde saklanması önerilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.