logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Orkide Ayçiçek Yağı 18 L

Orkide Ayçiçek Yağı 18 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Orkide Ayçiçek Yağı 18 L


Orkide Ayçiçek Yağı her evde mutlaka bulunan bir gıdadır. Yağlar kızartmadan her türlü tencere, tava yemeğinde kullanılır. Bu yüzden mutfağın olmazsa olmazlarından biridir. Orkide Ayçiçek yağı 18 litre ile size çok uzun bir süre gidecektir. Bu boyutlardaki yağlar genelde tenekelerde, restoran gibi işletmelere satılmaktadır.
Orkide Ayçiçek Yağı Özellikleri
Orkide Ayçiçek Yağı hem kızartmalara hem salatalara hem de yemeklere eşsiz bir lezzet katacaktır. Yağlı yemeklerde yağın kalitesi lezzeti tamamen etkiler. Orkide’nın yıllardır bu sektörde olması tecrübesini ortaya koymaktadır. Ayçiçek bitkisinin tohumlarından preslenme ve özütleme teknikleri ile hazırlanır. Kullanıldığı farklı yemekler sayesinde, çeşitli lezzetler de önemli bir katkıdır.
Yağlı yiyeceklerin genelde ağır olduğu düşünülür. Fakat bu yağın kalitesine göre değişir. Orkide Ayçiçek yağı oldukça hafiftir, midenizi kesinlikle yakmaz. Farklı boyutları ve kullanılan ambalaj sistemleri sayesinde, uzun ömürlü ve kullanışlı fırsatlar oluşmasını destekler. Ürünün son kullanma tarihi üzerinde yazmaktadır, o güne kadar tazeliğini koruyacak ve herhangi bir bozulma yapmayacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.