logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Orkide Ayçiçek Yağı 1 L

Orkide Ayçiçek Yağı 1 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Orkide Ayçiçek Yağı 1 L


Orkide Ayçiçek Yağı her evde olan, yemekler içerisinde rahatlıkla kullanılabilecek önemli mutfak malzemelerinden birisidir. Bunun nedeni yıllardır biliniyor olması ve kalitesinden hiçbir zaman ödün vermiyor olmasıdır. 1 litre boyutu ile sizleri uzun zaman götürecektir.
Orkide Ayçiçek Yağı Özellikleri
Orkide Ayçiçek Yağı Ayçiçek tohumlarından preslenme ve özütleme gibi doğal yöntemler kullanılarak elde edilir. Hafifliği ile kızartmalarda sizleri rahatsız etmez. Bütün yemeklerinizde rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. Yemeklerinizin daha lezzetli olmasını sağlayacaktır. Bunu yaparken aynı zamanda midenizi de yakmamaktadır. Kızartma yaparken güvenilir bir marka kullanmak istiyorsanız Orkide Ayçiçek Yağı tam size göre.
Yağ oldukça hassas bir gıdadır, her markada aynı tadı ve kaliteyi veremeyebilir. Orkide Ayçiçek yağı kızartmalarınızın ağır olmasını engeller. Daha lezzetli ve hafif olmalarını sağlar. Bozulma ya da zarar görme durumlarını engellemek adına, güneş ışınlarından uzak tutulmalıdır. Balık, tavuk eti gibi gıdalarda kullanacaksanız galeta unu, yumurta ya da ince hamur kullanarak kızartabilirsiniz. Bu sayede aşırı ısı ile direkt temas etmeyecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.