logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Orkid Ultra Extra Süper Eko.Uzun 22'li

Orkid Ultra Extra Süper Eko.Uzun 22'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Orkid Ultra Extra Süper Eko.Uzun 22'li

Orkid Ultra Extra 4Lü Uzun 22 li

Orkid Ultra Extra 4Lü Uzun 22 li üst yüzeyinde bulunan büyük gözenekler ve mavi bölgesi ile sıvıyı hızlı bir şekilde hapseder. Bu sayede cildiniz kuru ve temiz bir şekilde kalır. Cilde yapışmayan üst yüzeyi sayesinde cilde oldukça hassas davranır ve gün boyu rahat kalmanızı sağlar.

Orkid Ultra Extra uzun ped cildinizin gün boyu hava almasını sağlayarak rahat etmenizi sağlar. Özel günlerinizin en yoğun günlerinde kullanabileceğiniz bu ped iç çamaşırınızın temiz kalmasını sağladığı gibi hareket özgürlüğü de sağlar.

Hem rahatlığı hem de korumayı aynı anda sunan bu ped ile özel günlerinizin çok rahat geçmesini sağlayabilirsiniz. Sıvıyı çok hızlı bir şekilde emen bu ped kokuyu da hapseder. Üstün koruma özelliğine sahip olan bu ped ile en yoğun günlerinizi bile rahat geçirebilirsiniz.

Yenilenmiş üst yüzeyi ile mükemmel bir rahatlık sağlayan Orkid Ultra ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Özel günlerinizin gecelerinde dahi rahat ve güvende hissederek deliksiz bir uyku uyuyabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.