logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Orkid Ultra Extra Süper Eko.Normal 26'lı

Orkid Ultra Extra Süper Eko.Normal 26'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Orkid Ultra Extra Süper Eko.Normal 26'lı

Orkid Ultra Extra Normal 28’li

Orkid ultra extra normal ile kadınlar özel günlerini daha rahat geçiriyorlar! Orkid Türkiye’de ilk hazır hijyenik kadın pedi olarak ortaya çıkan markadır. Yenilikçi yapısıyla ön planda olan Orkid ürünleri, kadınların ihtiyaçları için her zaman daha iyisini sunmak üzere tasarlanırlar.

Orkid hijyenik kadın pedi üst yüzey bakımından özel olarak üretilmiştir. Bu bölümün yapısı pedin cilde yapışmasını azaltır. Sızıntılar için %100 koruma özelliği bulunur; kadınlar özel günlerini konforlu biçimde geçirebilirler.

Pedin üst yüzeyinde iri gözenekler bulunur. Bu bölümde aynı zamanda mavi koruma bölgeleri de vardır. Bu iki özellik sayesinde sıvı hızla pedin içine emilir ve buraya hapsolur.  Böylece kuru ve temiz bir his yaratır.

Özel günler kadınların birçoğu için stresli ve rahatsızdır. Orkid markası altında sunulan ürünler, bu rahatsızlığı büyük ölçüde giderebilir. Orkid ultra extra normal ürünü sayesinde gün boyunca rahat edebilirsiniz.

Ayrıca ürün dermatolojik testten geçmiştir. Sitemizden online sipariş verebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.