logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Oral-B Classic Medium Diş Fırçası Adet

Oral-B Classic Medium Diş Fırçası Adet


Adet Fiyatı : 11,96 TL
Koli Fiyatı (96 Adet) : 1147,74 TL
Birim Fiyat: 11,96 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Oral-B Classic Medium Diş Fırçası Adet

Oral-B Diş Fırçası Classic Medium

Oral-B Diş Fırçası Classic Medium sayesinde etkin bir diş ve ağız temizliği sağlayabilirsiniz. Oval şekildeki fırça başlıkları ile en arkadaki dişlerinize dahi kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uç kısımları yuvarlak olan fırça tüyleri nazik ve etkileyici bir temizlik elde edebilmenizi sağlar.

Dişlerinizi etkili bir şekilde fırçalayabilmek istiyorsanız fırçanızı ve macununuzu ıslatmayınız. Islattığınız fırçanız macununuzun aşırı yumuşamasına ve etkisini kaybetmesine yol açabilir. Orta boyutlarda olan Oral-B diş fırçalarınızı seyahatlerinizde de yanınızda taşıyabilirsiniz.

Diş fırçası kategorimizde siz değerli müşterilerimize sunduğumuz Oral-B kalitesinde üretilmekte olan Classic Medium diş fırçalarına Bizim Toptan internet mağazası üzerinden ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi adresinize kadar size özel olarak teslim etmekteyiz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.