logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Onet Kasap Köfte 500 g

Onet Kasap Köfte 500 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Onet Kasap Köfte 500 g

Onet Donuk Kasap Köfte 500gr

Yemek yapmak isteyenler zamandan tasarruf sağlayabilir. Bunun için donuk gıdalara başvurmanız mümkün. Mesela Onet donuk kasap köfte 500gr şeklinde temin edilir ve zaman kazanmanızı sağlar. 

Adı üstünde donuk olarak sergilenir ve başta çözülmesi beklenir. Oda sıcaklığında kendi kendine çözülmesi gerekir. Ancak bu şekilde pişirmeniz ve servise hazırlamanız mümkün olacaktır. 

Onet donuk kasap köfte tavada çok kısa bir sürede hazırlanır. İsteyenler sade olarak servis edebilir. Haricinde patates ile olan muhteşem uyumu da göz önünde bulundurulabilir. Ya da yeşil bir salata eşliğinde akşam menünüzü oluşturmanız mümkün. 

Herkesin damak tadına hitap edecek şekilde hazırlanmıştır. Gerek içeriğinde ki et gerekse baharatlar ile aranılan lezzetler arasında. Ve çok kısa bir süre içerisinde hazırlanması da dikkat çeker. Özellikle de çalışan kişiler yemek yapmaya çok fazla vakit ayıramaz. Bunun için daha çok donuk olan gıdalar temin edilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.