logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Öncü Domates Salçası Teneke 830 g

Öncü Domates Salçası Teneke 830 gAdet Fiyatı : 39,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Öncü Domates Salçası Teneke 830 g

Öncü Domates Salçası Teneke 830 Gr

Domates salçası kullanımı Türk mutfağının vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. En karışık yemek tarifinden en basit içeriklere kadar sorunsuz bir biçimde ürün aktarımı gerçekleştiriliyor. Siz de kısa bir süre içerisinde salça ihtiyacınızı karşılamak ve kaliteden vazgeçmek istemiyorsanız muhakkak Öncü firmasından yana tercihinizi kullanın.

Domates salçası özellikle kışın yemek hazırlarken size büyük kolaylık sağlayacak. Lezzetsiz domatesler ile yemeklerinizin sosunu hazırlamak yerine bu leziz salçayı pratik şekilde kullanabilirsiniz. Öncü mutfağınıza muhteşem bir lezzet getirirken kesinlikle kalite ve güvenlik bakımından bir aksaklığa sebebiyet vermeyecek! Siz de Öncü firmasının ürünlerini tercih ederek yemeklerinize tat katabilirsiniz.

Öncü Domates Salçası Teneke 830 Gr. Olan bu ürün toplu şekilde de satın alınabiliyor. Hatta toptan alan kişilerin elde edecekleri kar seviyesinin de çok daha yüksek olacağı belirtilmeli. Öncü firmasının ürünlerini satın alırken uygun fiyatlar üzerinden güvenilir alışveriş yapmak için en makul site Bizim Toptan olacak. Hatta bu alışverişlerinizin ücretsiz bir biçimde direkt olarak kapınıza kadar gönderileceği de belirtilmeli!

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.