logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ona Mısır Yağı 1 L

Ona Mısır Yağı 1 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ona Mısır Yağı 1 L

Ona Mısır Yagˆı 1 Lt

 

Bağırsaklara faydası saymakla bitmeyen mısır yağı, yiyeceklere lezzet kattığı için de dikkat çekiyor. Bu anlamda çeşitli yemeklere katılan ve lezzeti değiştiren yağlardan bir tanesidir. Linoleik asit içermesinden dolayı antioksidan etkisi mevcut durumda olan yağın, E vitamin açısından değerli olduğunu da belirtmek gerek.

 

Lif açısından da zengin olan mısır yağının, pek çok yiyeceğe katılması mümkün olmakta. Ona mısır yağı 1 Lt olarak sipariş verenler kısa süre içerisinde kullanımına yer verebilir. Nitekim Bizim Toptan tarafından kısa süre içerisinde temin edilmesi sağlanır. Makul fiyatlar ve hızlı gönderim imkanları dahilinde kullanımına geçmeniz de uzun sürmez. Aksine yiyeceklere anında katabilir ve yeni lezzetleri denemeye başlayabilirsiniz.

 

Yağın yukarıda da belirttiğimiz gibi pek çok yiyecekte kullanımına yer verilebilir. Örneğin yeşil, mevsim ya da soğan salatalarında sos olarak temin edilebilir. Bunların dışında ana yemeklerde de kullanımı mümkün olmakta. Mesela nohut yemeğinde ya da sebze yemeklerinde kullanılabilir. Mısır yağının bütün yemeklere farklı bir lezzet kattığı ve bundan dolayı talep gördüğü açık durumda.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.