logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Olin Ayçiçek Yağı Teneke 5 L

Olin Ayçiçek Yağı Teneke 5 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Olin Ayçiçek Yağı Teneke 5 L


Olin Ayçiçek Yağı , hassas bir yağdır, ısı toleransına sahiptir. Birçok sağlık kuruluşu ayçiçek yağının sağlıklı bir yağ olarak kullanılmasını öneriyor.  Vücuttaki iltihaba ve kolestrole iyi geldiği, ve kalp sağlığına iyi geldiği bildiriliyor.   O lin  Ayçiçek Yağı , açık sarı berrak bir renktedir. Isı toleransı ve raf ömrü oldukça fazladır. Tansiyon ve kan dolaşımını düzenler. Karaciğeri güçlendirici etkisi de bilinmektedir.  Diyabet hastalarının insülin ihtiyacını azaltır. Alzheimer riskini azalttığı da bilinmektedir. Birçok rahatsızlığa faydalı olmasının yanı sıra, cilt içinde oldukça faydalıdır. Cildin nemini korur dolayısıyla daha genç görünmesini sağlar.
Ilıman iklimi sevdiği için, ılıman iklimleri olan birçok ülkede de (Fransa, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, İspanya ve İtalya)  yıllık olarak yetiştirilir. Gerekli miktarda ayçiçeği tüketimi, bağışıklık sistemini güçlendirir ve diğer rahatsızlıklardan korur. Ayçiçeği yağı, sıcak ve soğuk  birçok yemekte kullanılabilir. Sos yapımlarında da tercih edilmektedir.
Çocukların büyümesinde önemli bir yer alan Omega3 ve Omega 6 yağ asitleri, çiçek yağında yüksek miktarda bulunmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.