logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Olin Ayçiçek Yağı 1 L

Olin Ayçiçek Yağı 1 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Olin Ayçiçek Yağı 1 L


Olin Ayçiçek Yağı ,en kaliteli ayçekirdeğinden üretilir ve son teknoloji kullanılarak elde edilir. Olin Ayciçek Yağı, uluslararası standartlara göre nihai ürünün mükemmel kalitesi, hafifliği ve tadı ile E vitamini ile doludur. Üretim teknolojimiz, sağlıklı bir sonuç elde etmek için maksimum düzeyde doğal beslenme faydalarının korunmasına yardımcı olur. Olin Ayçiçek Yağı , birçok ülkede sıcak ve soğuk yiyecekler, kızarmış yiyecekler, salatalar, hamur işleri ve diğer pek çok favori yemek pişirmek veya servis etmek için en iyisidir. Besleyici ve sağlıklı içeriği sayesinde artan bir talep ve tüketim trendi var.
Yağların muhafazası çok ihmal edilen bir konu.  Yağların karıştırılarak kullanılması en faydalı yöntemdir.  Ancak bunun için de en dikkat edilmesi gereken konu, orantıların doğru ayarlanmasıdır.  Ayçiçek yağının kullanımı her yemeğe göre değişiklik göstermektedir.
Olin ayçiçek yağının vücudu sağlıklı ve güçlü tutmaya yardımcı olan birçok faydası vardır. Yüksek yağlı bir diyet olarak listelenmesine rağmen, çok çeşitli sağlıklı besinler nedeniyle yemeklik bir yağ olarak popülerlik kazanmaktadır.
Afiyet olsun.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.