logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Oktaş Yumurta Beyaz L 15'li

Oktaş Yumurta Beyaz L 15'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Oktaş Yumurta Beyaz L 15'li

Oktaş Yumurta Beyaz L ’li

Kalite ve güvenin bir numaralı adresi Oktaş Yumurta şimdi online marketimizde sizlerle. Her boy ve sayıda bulabileceğiniz Oktaş Yumurta Beyaz L ’li ambalajında.

Bayburt’ta üretilen Oktaş Yumurta yılların kalitesiyle mutfaklarınıza misafir oluyor. Oktaş yumurta ile yapacağınız yemekler çok daha lezzetli.

Güne mükemmel bir başlangıç yapmak için kahvaltılarınızda Oktaş Yumurtayı tercih edin. Yumurtadan gelen sağlık, Oktaş Kalitesi ile sofralarınıza geliyor. İsterseniz kahvaltılarınızda, isterseniz çorbalarınızda güven ve sağlıkla kullanabilirsiniz. Çocuklarınıza güvenle yedirebilir, sağlıklı gelişimlerine Oktaş Yumurta ile katkıda bulunabilirsiniz.

Civciv üretiminden başlayıp, yumurta elde edilerek paketlenmesine kadar olan tüm süreçte tamamen kaliteli üretim anlayışından asla taviz vermeden üretilen Oktaş Yumurta, her türlü tarifinizde her zaman yanınızda. En lezzetli yemekler, börekler, tatlılar, kurabiyeler Oktaş Yumurta ile yapılır. Temizlik, titizlik, kalite ve güven ilkelerinden ayrılmayan Oktaş Yumurta ile en lezzetli yumurta deneyimini yaşayın.  

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.