logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Obaçay Jumbo Demlik 50x30 g

Obaçay Jumbo Demlik 50x30 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Obaçay Jumbo Demlik 50x30 g

Ürün Adı: Obaçay Jumbo Demlik 50x30 g

İçindekiler: Siyah Çay, Bergamot Aroma Vericisi.

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: Türkiye

Üretici: VEGA GIDA SAN A.Ş

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-53-K-003595

Net Miktar: 1500 Gr e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi):

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): HAZIRLANIŞI:Güzel bir çay demlemek için içme suyu kullanılmasını tavsiye ediyoruz.Su kaynadıktan sonra her bir poşet için 1 l su dem haznesine üstten yaklaşık 4 cm üzerinden boşaltılır. 100°C derece altında ısı sabitlenir. Çay 20-25 dk. demlenmeye bırakılır. Çayınızı demledikten sonra Obaçay Jumbo demlik poşeti Demliğin içinden alarak çayınızın uzun süre tazeliğini koruyabilirsiniz.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.