logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Obaçay Bergamot Aromalı Çay 500 g

Obaçay Bergamot Aromalı Çay 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Obaçay Bergamot Aromalı Çay 500 g

Obaçay Bergamot Aromalı Çay 500 Gr

Obaçay Bergamot Aromalı çay 500 Gr olarak paketler halinde raflarda yer almaktadır. Lezzetli aroması ve hoş kokusu ile diğer çaylardan ayrılan bu çay insan sağlığı için de oldukça yararlıdır.

Bergamot aromalı çay bitki çayları arasında yer almakta olan Karadeniz’in yüksek yerlerinden toplanan en kaliteli çaylar ile bergomat aromasının birleşmesi ile oluşur.

Hem sağlıklı olması yönünden hem de lezzetli aroması ve hoş kokusu ile sevilen bir ürün olan bergamotlu çayı siz de tercih edebilirsiniz. Obaçay en iyi çay ile bergamot aromasını birleştirerek yumuşak içimli bir çay sizlere sunuyor.

Hazırlaması oldukça kolay olan bu çayı aileniz için pratik bir şekilde hazırlayabilir ve çayın yararlarından faydalanabilirsiniz. Antioksidan özelliği bulunan bu çay baş ağrısı ve sinüs gibi rahatsızlıklara iyi gelmektedir. Ayrıca grip, mide bulantısı ve öksürük gibi pek çok problemi iyileştirmeye yardımcıdır.

Hazırlaması oldukça kola olan bu çayın raf ömrü de uzundur. Demleyeceğiniz bir miktar çayın üzerinde kaynar su dökerek 10-15 dakika içerisinde çayınızı hazır edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.