logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm OB Tampon Super 16'lı

OB Tampon Super 16'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

OB Tampon Super 16'lı


Ob tampon süper ile adet dönemlerinizin çekilmez bir hal almasını hareketlerinizin kısıtlanmasını engelleyin. Vajinal tamponlar pamuktan yapılmıştır. Sıkıştırılmış pamuk adet kanını emer ve kanın vajinadan dışarı akmasını engeller. Tampon vajinanın üst kısmına yerleştirilir, vajina çevresindeki kaslar sayesinde orada durur ve kanı tam olarak emip doldurmamışsa aşağı inmez. Tampon nasıl kullanılır en uygun yöntem nedir;

Ellerinizi iyice yıkayın ve tamponu sağ veya sol elinize alın. Tamponun arkasındaki ipin pede sıkıca tutturulduğundan emin olmak için yavaşça çekin.
Tamponu tuvalete oturarak veya uzanarak veya ayakta durarak yerleştirebilirsiniz. En önemli şey pelvik taban kaslarının sıkılmamasıdır. Takarken rahat hissetmelisiniz.
Vajinal girişi ve iç dudakları sağ elinizle yana doğru açın.
Kullandığınız Ob tampon süper ürününü ip ile aşağı doğru tutun ve yavaşça içeri doğru itin.
Tamponun tamamı vajinaya girdikten sonra, parmağınızla tamponun ucuna dokunun ve tamponu gidebildiği kadar yukarı itin.

Ped yerleştirme tekniği kullanılan markaya göre değişiklik gösterebilir. Plastik uçlu bir tampon kullanıyorsanız, yukarıda açıklandığı gibi devam edin ve ardından plastik parçayı pedden ayırmak için düğmeye basın.
Tamponlar farklı boyutlarda satılmaktadır. Hiç doğum yapmamış bir kişi en küçük boyutu deneyebilir, ancak doğum yapmış bir kadın daha büyük bir tampon kullanmalıdır. Hiç tampon kullanmamış kişiler uzman bir doktora danışmadan alerjik testlerini yaptırmadan tampon kullanmamalıdır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.