logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm OB Tampon Normal 16'lı

OB Tampon Normal 16'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

OB Tampon Normal 16'lı


Ob Tampon Normal ile adet dönemlerinizde rahatlığı yaşayın. Normal pedler ciltte kızarıklık, şişlik yaratırken tampon kullanımın da böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.
Tampon, kadınların adet döneminde kullandıkları kaplara verilen isimdir. Kadınlar tarafından kullanılan ve tampon olarak da bilinen farklı menstrüel kalıp türleri de vardır. Adet sırasında ped yerine tampon kullanmayı tercih ediyor ve nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız bir jinekolog ve kadın doğum uzmanına danışmanız tavsiye edilir.
Birçok kadın, adet kanamalarını günlük yaşantıya engel olmayacak şekilde atlatmaya isteklidir. Bu özel sorun tüm ped türlerinde ele alınmıştır. Adet kanaması için pedler ince olup bol su hapsetse de tüm kadınlar için en iyi çözüm olmayabilir. Farklı ihtiyaçları olan kadınlar için bir diğer alternatif Ob Tampon Normal ürünleri ve adet kaplarıdır. Tamponlar ve adet kapları, özellikle ped alerjisi olan kadınlar için daha sağlıklıdır.
Vajinal tamponları ilk defa kullanmak kadınlarda strese neden olabilir. Ancak taraflı davranmayın, bir defalık kullanımdan sonra bunun kolay ve rahat olduğunu ve alışkanlığınızın değişebileceğini görebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.