logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Nuh Un Ankara Spaghetti 500 g
  • resm Nuh Un Ankara Spaghetti 500 g

Nuh Un Ankara Spaghetti 500 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Nuh Un Ankara Spaghetti 500 Gr.

Nuh un Ankara spaghetti 500 gr. Hijyen koşullarına uyulan fabrika ortamında, hamurun ince bir şekilde kesilerek, şeritler haline getirilmesiyle ilk aşamasından geçer. Daha sonra kurutularak, makarna kıvamına getirilen spaghetti ambalajlanıp mağazalara teslim edilir.

Türk geleneksel mutfak kültüründe de yerini alan Nuh un Ankara makarnası spaghetti 500 gr. 15 ile 25 dakika arasında kaynar suda haşlanır. Daha sonra süzgeç yardımıyla süzülerek servis edilmeye hazır hale gelir. İsteğe göre çeşitli sos ve şarküteri ürünleriyle servis edebileceğiniz Ankara makarna, ince kıyım spaghettiler arasında yer almaktadır.

İnce ve uzun yapısı sayesinde kolay haşlanma özelliğine sahip makarnalar, isteğe göre baharat çeşnileriyle de harmanlanarak servis edilebilir. Bizim mağazalar da makarna ve kuru gıda ürünleri arasında bulabileceğiniz Ankara makarna çeşitleri, istediğiniz zaman tedarik edebileceğiniz ürünlerdir.

Öğle ve akşam yemeklerinde ve ara öğünlerde tüketebileceğiniz Ankara makarna, glutenli ürünler arasında yer alan, hamurun kurutulması işleminden geçerek üretilen gıda ürünleri ve tüketim ürünler arasında yer almaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.