logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nestle Tropikal Meyveli Mısır Gevreği 350 g

Nestle Tropikal Meyveli Mısır Gevreği 350 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Tropikal Meyveli Mısır Gevreği 350 g

Nestle Müsli Tropikal Meyveli

Nestle müsli çeşitleri aracılığı ile hem oldukça hoş aromaya sahip ürünler sunmakta hem de sağlığınızı destekleyecek farklı vitamin ve mineraller ile bunu desteklemektedir. Nestle müsli çeşitleri içerisinde tropikal meyvelilerden başlayarak çikolata aromalı olanlara kadar oldukça geniş bir liste söz konusudur. Bu liste içerisinde damak tadınıza uygun olanı seçerek sipariş edebilirsiniz.

Müsli kahvaltılık gevreklere nazaran daha düşük kalorili olduğu için fit bir vücuda sahip olmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle bağırsakları hareketlendirici yapısı ve içerdiği antioksidanlar ile sizin için oldukça kaliteli bir besin kaynağı olacaktır.

Nestle Müsli Tropikal Meyveli şeklinde paketlenmiş olan bu ürünler aracılığı ile siparişinizi dilerseniz tekli dilerseniz de çoklu toptan bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Her iki alım şekli için de Bizim Toptan tarafından yapılmış olan kampanyalardan ve evinizin kapısına kadar gönderim imkanından istifade edebilirsiniz. Bizim Toptan firmamızda benimsenmiş olan en net nitelik kesinlikle en uygun fiyata toptan alışverişinizi tamamlamanızı sağlamaktır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.