logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nestle Nesquik Çilekli Süt 180 ml
  • resm Nestle Nesquik Çilekli Süt 180 ml

Nestle Nesquik Çilekli Süt 180 ml


3 Adet üzeri 11,5 TL

Adet Fiyatı : 11,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Nesquik Çilekli Süt 180 ml

Nestle Nesquik Çilek Aromalı Süt  

Çocukların beslenme çantalarının vazgeçilmezi Nestle Nesquik Çilek Aromalı Süt, süt sevmeyen çocuklara bile süt içirmenin yolu! Enfes çilek tadı ile çocukları mutlu ederken içerdiği vitamin ve mineraller ile de ebeveynleri memnun ediyor. 

Nestle Nesquik Çilek Aromalı Sütün içilmeden önce sadece çalkalanması yeterli olacaktır. Üzerindeki pipet sayesinde çocuklar kolayca tüketebilir. 

Nestle Nesquik Çilek Aromalı Sütün ambalajı oda sıcaklığında korunduğu ve açılmadığı takdirde son kullanma tarihine kadar sütün bozulmasını engelleyecek özellikte tasarlanmıştır. 

Nestle Nesquik Çilek Aromalı Süt içerisinde bulundurduğu D vitamini, B1 vitamini, demir, fosfat ve çinko sülfat gibi mineraller ile çocuğunu seven annelerin tercihi! Barındırdığı vitamin ve mineraller ile çocuğunuzun gelişimini desteklerken çilek aroması ile ona lezzetli dakikalar yaşatmaktadır. Nestle Nesquik Çilek Aromalı Süt lezzetinin yanı sıra koruyucu madde içermemesi ile de annelerin tercihleri arasına giriyor. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.