logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nestle Nesfit Ballı Bademli 400 g

Nestle Nesfit Ballı Bademli 400 gAdet Fiyatı : 57,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 694,80 TL
Birim Fiyat: 57,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Nesfit Ballı Bademli 400 g

Nestle Nesfit Ballı Bademli

Fit bir vücuda sahip olmak için ara öğünlerinize ve elinizin altında bulunan atıştırmalıklara dikkat etmeli ve özenle seçmelisiniz. Örneğin çikolata ya da şeker oranı yüksek olan ürünleri elinizin altında bulundurmamalısınız. Bu ürünler insülini anında artırarak yeniden acıkmanıza sebebiyet verecektir. Nestle Nesfit tam da bu açlık krizlerinde ağzınıza atabileceğiniz hem sağlıklı hem de lezzetli bir alternatif tasarlamıştır.

Nestle Nesfit’in hem kalorisinin düşük olması hem de oldukça besleyici bir içeriğe sahip olması tüketim sıklığını artırır. Hem yetişkinler hem de çocuklar için ara öğünlerde tüketilebilecek hoş bir besin olacaktır. Dilerseniz süt gibi besleyici içecekler ile tüketebilirsiniz.

Nestle Nesfit Ballı Bademli şeklinde paketlenmiş olsa da özellikle daha yüksek oranlarda satın almak isteyen kişiler için toptan da satışa çıkarılmış bulunmaktadır. Toptan alım için harika bir seçenek olan Bizim Toptan en uygun fiyatlar üzerinden en makul fiyatlara erişim sağlamanızı mümkün kılmaktadır. Nestle Nesfit ürününe de toptan ve perakende şekilde en iyi indirim kampanyaları ile erişim sağlayabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.